WIEDZA
I PRAKTYCZNE
WSKAZÓWKI

E-BOOKI

ZAPRASZAMY DO LEKTURY

Specjalnie dla Ciebie przygotowałyśmy aż 50 biznesowych rad w różnych obszarach Twojego biznesu. Wiele z nich jest prostych do wdrożenia, więc koniecznie przetestuj, czy dane rozwiązanie jest dla Ciebie. Wierzymy, że dzięki nim Twój biznes się rozwinie i wzniesie na jeszcze wyższy poziom.

POBIERZ E-BOOKA

Pracujesz na home office, ale masz wrażenie, że nie działasz skutecznie? Masz mnóstwo rozpraszaczy, które utrudniają Ci pracę? W tym poradniku mamy dla Ciebie kilka praktycznych wskazówek, które pomogą Ci wejść w tryb pracy zdalnej. Dzięki nim bez obaw zrobisz to, co zaplanowałaś.

POBIERZ E-BOOKA

Niby codziennie każda z nas wysyła po kilka, kilkanaśnie maili. Ale czy na pewno wiesz, jak robić to zgodnie ze sztuką? I czy mailom daleko jest do tradycyjnych listów? Dowiedz się, jak pisać je poprawnie i wypaść lepiej w oczach odbiorcy.

POBIERZ E-BOOKA

Przygotowanie karuzeli na instagrama zajmuje ci masę czasu? Nie wiesz, jak zrobić to szybciej i łatwiej?
Chciałyśmy pokazać Ci, jak można to sobie ułatwić, dlatego stworzyłyśmy tego krótkiego e-booka. Mamy nadzieję, że od teraz stworzenie karuzeli będzie dla Ciebie dużo łatwiejsze.

POBIERZ E-BOOKA

Działasz w social mediach? Masz konto na Facebooku i Instagramie? Publikujesz posty, ale masz wrażenie, że działasz po omacku? Ten e-book nie tylko pomoże Ci w planowaniu swoich postów na Twoich mediach społecznościowych, ale również ma dla Ciebie aż 30 gotowych pomysłów na inspirujące tematy i treści. Postaw na social media!

POBIERZ E-BOOKA

Jesteś na początku swojej drogi, by zostać managerem, liderem zespołu, szefem projektu lub właścicielem firmy? Zastanawiasz się, co zrobić, aby dobrze zacząć i zbudować zespół marzeń? A może jesteś już szefem i chcesz rozwijać swoje kompetencje przywódcze, aby jeszcze lepiej zarządzać swoim zespołem? Jeśli tak, ten e-book jest dla Ciebie.

POBIERZ E-BOOKA

Szpilkowa strefa wiedzyE-booki